Celebrity makeup umetniki sledijo na Instagramu | SI.rickylefilm.com
Ličila

Celebrity makeup umetniki sledijo na Instagramu

Celebrity makeup umetniki sledijo na Instagramu

Slaven ličila umetnikov bi morali slediti na Instagram to nagrade sezoni

Nagrade sezona je v polnem zamahu in z več pozornosti na slovesnosti kot kdajkoli prej, smo zasvojen.

Kdo zmaguje velike nagrade?
Kdo izdelavo badass govore, ki bodo čeljusti padec in pesti črpalko?
Kdo nosi oblikovalec obleko iz dveh sezonah v prihodnosti (ne, ne razumemo, kako to deluje ne)?

load...

In, kar je pomembno (za nas vsaj!), Ki je majal najbolj lustworthy ličila izgleda?

Da je treba najprej v znanje, sledite tem ličila umetnikov, ki zvezdniki vodijo na hitro klicanje za Zlati globusi, oskarjev, SAG Awards, ali veš, samo živahen za vrček mleka (ker nikoli ne veš, kje tiste zahrbten PAPS lahko pop up).

Maska: Emily Cheng @emilychengmakeup
Znana stranke: Yara Shahidi, Ashley Graham
Trademark videz: Bold ženskosti

load...

Maska: Daniel Martin @danielmartin
Celebrity strank: Elisabeth Moss, Greta Gerwig
Trademark look: A 10/10 brezhibno bazo

Maska: Pati Dubroff @patidubroff
Znana stranke: Margot Robbie, Natalie Portman
Trademark videz: Pretty z robom

Maska: Kara Yoshimoto Bua @karayoshimotobua
stranke Znana: Saoirse Ronan, Jessica Biel
Trademark videz: Posodobljeno stara šola Glamour

Maska: Quinn Murphy @quinnmurphy
stranke Znana: Alison Brie, Dakota Fanning
Trademark videz: Izstopajo, naglašenih funkcije

Maska: Tyron Machhausen @tyronmachhausen
stranke Celebrity: Jessica Chastain, Naomi Watts
blagovne znamke videz: Classic in čisto

Maska: Mary Phillips @maryphillips
Znana strank: Olivia Munn, Hailee Steinfeld
Trademark videz: žareče kože, urejenih obrvi

Maska: Hung Vanngo @hungvanngo
stranke Znana: Emily Ratajkowski, Kate Bosworth
blagovne znamke videz: Smokin 'hot

Maska: Patrick TA @patrickta
Znana stranke: Chrissy Teigen, Gigi Hadid
Trademark videz: Killer obrisi

Maska: Georgie Eisdell @georgieeisdell
Znana strank: Claire Foy, Sophie Turner
Trademark videz: svetlo in krepko ustnice

Maska: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
Znana stranke: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
Trademark videz: Classic z zasukom

Maska: Kira Nasrat @kiranasrat
Znana strank: Natalia Dyer, Jessica Alba
Trademark videz: Sveže kožo, Babydoll oči

Maska: Molly Stern @mollyrstern
stranke Znana: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
Trademark videz: Manj je več

load...