BAFTAS 2018 popolne nominacije in seznam zmagovalcev | SI.rickylefilm.com
Dogodek

BAFTAS 2018 popolne nominacije in seznam zmagovalcev

BAFTAS 2018 popolne nominacije in seznam zmagovalcev

BAFTA 2018 zmagovalci pokazala

Tri Panoji Zunaj dogorevala sveca, Missouri očistiti.

To je bila velika noč na 2018 nagradi BAFTA za tri panoje Zunaj dogorevala sveca, Missouri, jemlje zmaga za najboljši film, izjemne britanski film, najboljši izvirni scenarij in najboljšega stranskega igralca in najboljši Glavno žensko vlogo za člane litega Sam Rockwell in Frances McDormand.

load...

S Absolutely Fabulous zvezdic Joanna Lumley gosti, zvečer je prišlo tudi veliko zmago za britanski igralec Daniel Kaluuya, dodeljeno kot EE vzhajajoča zvezda za svojo vlogo pri Get Out.

Oglejte si celoten seznam zmagovalcev spodaj:

Najboljši film

Pokliči me po imenu
Darkest Hour
Dunkerque
obliki vodnih
tri panoje Zunaj dogorevala sveca, Missouri - ZMAGOVALEC

Izjemna British Film

Darkest Hour
Stalinovi smrti
Božjega lastni državi
Lady Macbeth
Paddington 2
Tri Panoji Zunanji dogorevala sveca, Missouri - zmagovalec

load...

Najboljši direktor

Blade Runner 2049 - Denis Villeneuve
Pokliči me po imenu - Luca Guadagnino
Dunkerque - Christopher Nolan
Shape Of Water - Guillermo Del Toro - dobitnik
treh panojev Zunanje dogorevala sveca, Missouri - Martin McDonagh

Najboljša glavna igralka

Annette Bening - Film Stars Ne Die V Liverpool
Frances McDormand - Trije Panoji Zunanje dogorevala sveca, Missouri - WINNER
Margot Robbie - I, Tonya
Sally Hawkins - oblika Water
Saoirse Ronan - Lady Bird

Najbolj vodilni igralec

Daniel Day-Lewis - Phantom teme
Daniel Kaluuya - Get Out
Gary Oldman - Darkest Hour - ZMAGOVALEC
Jamie Bell - Film Stars Ne Die V Liverpool
Timothee Chalamet - Pokliči me po imenu

Najboljša stranska igralka

Allison Janney - I, Tonya - ZMAGOVALEC
Kristin Scott Thomas - Darkest Hour
Laurie Metcalf - Lady Bird
Lesley Manville - Phantom teme
Octavia Spencer - oblike vode

Najboljša stranska igralka

Christopher Plummer - ves denar na svetu
Hugh Grant - Paddington 2
Sam Rockwell - Tri Panoji Zunanji dogorevala sveca, Missouri - WINNER
Willem Dafoe - Florida projekta
Woody Harrelson - Tri Panoji Zunanji dogorevala sveca, Missouri

Star Award EE Rising (javnosti je glasovalo za)

Daniel Kaluuya - ZMAGOVALEC
Firence Pugh
Josh O'Connor
Tessa Thompson
Timothee Chalamet

Izjemna Debut britanski pisatelj, direktorja ali Proizvajalci

Ghoul
Nisem Witch - ZMAGOVALEC
Jawbone
Kingdom Of Us
Lady Macbeth

Film ni v angleškem jeziku

Elle
Najprej so ubili Moj oče
The Handmaiden - ZMAGOVALEC
LOVELESS
Prodajalec

Najbolj Dokumentarni

City Of Ghosts
I Am Not Vaš Negro - ZMAGOVALEC
Icarus
Neprijetna Sequel
Jane

Najboljši animirani film

Coco - ZMAGOVALEC
Loving Vincent
My Life As A bučke

Najboljši izvirni scenarij

Get Out
I, Tonya
Lady Bird
obliki vodnih
tri panoje Zunaj dogorevala sveca, Missouri - ZMAGOVALEC

Najboljši prirejen scenarij

Pokliči me po imenu - ZMAGOVALEC
Stalinovi smrti
filmskih zvezd ne Die v Liverpoolu
Molly Game
Paddington 2

Best Original Glasba

Blade Runner 2049 - Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
Darkest Hour - Dario Marianelli
Dunkerque - Hans Zimmer
Phantom temo - Jonny Greenwood
obliki vode - Alexandre Desplat - ZMAGOVALEC

Najboljša fotografija

Blade Runner 2049 - Roger Deakins - WINNER
Darkest Hour - Bruno Delbonnel
Dunkerque - Hoyte van Hoytema
Shape of Water - Danom Laustsen
tri panoje Zunaj dogorevala sveca, Missouri - Ben Davis

Najbolj Urejanje

Baby Driver - Jonathan Amos, Paul Machliss - ZMAGOVALEC
Blade Runner 2049 - Joe Walker
Dunkerque - Lee Smith
obliki vode - Sidney Wolinsky
Tri Panoji Zunanje dogorevala sveca, Missouri - Jon Gregory

Najbolj Proizvodnja in oblikovanje

Lepotica in zver - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Blade Runner 2049 - Dennis Gassner, Alessandra Querzola
Darkest Hour - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Dunkerque - Nathan Crowley, Gary Fettis
obliki vode - Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau - ZMAGOVALEC

Najboljša kostumografija

Lepotica in zver - Jacqueline Durran
Darkest Hour - Jacqueline Durran
I, Tonya - Jennifer Johnson
Phantom temo - Mark Bridges - ZMAGOVALEC
obliki vode - Luis Sequeira

Najbolj ličila in las

Blade Runner 2049 - Donald Mowat, Kerry Opozori
Darkest Hour - David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji -
ZMAGOVALEC
I, Tonya - Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee
Victoria & Abdul - Daniel Phillips
Wonder - Naomi Bakstad, Robert Pandini , Arjen Tuiten

Najboljši zvok

Baby Driver - Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater
Blade Runner 2049 - Ron Bartlett, Doug Hemphill, Mark MANGINI, Mac Ruth
Dunkerque - Richard King, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo, Mark Weingarten - ZMAGOVALEC
obliki vode - Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitaille, Brad Zoern
Star Wars: The Last Jedi - Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick, Stuart Wilson, Matthew Wood

Najboljše Posebna Vizualni učinki

Blade Runner 2049 - ZMAGOVALEC
Dunkirk
obliki vodnih
Star Wars: The Last Jedi
vojne Za Planet Of The Apes

Britanski kratki animirani film

Imajo Heart
Mamoon
Poljaki Apart - zmagovalec

Britanski kratki film

Aamir
Cowboy Dave - Zmagovalec
utapljajočega Man
Delo
Wren Boys

load...